Gravírovanie na drevené hodinky | Kvalitné drevené hodinky | +421 919 286 382

Darček pre muža

Obdarovať muža môže byť niekedy poriadne náročné.

Možností ako potešiť no zároveň darovať praktický darček je skutočne málo. Oblečenie je darček, ktorý sa neustále opakuje a vieme, že chlapov až tak veľmi nepoteší. Väčšine z nich je viac menej jedno, čo majú oblečené. Obdarovať chlapa autom, zasa nie je najlacnejší darček. Šperky nenosia a fľaša alkoholu sa nie vždy hodí.

Avšak hodinky sú darček, ktorý podľa nás ocení každý muž. Obzvlášť pokiaľ ide o štýlový unikátny model z dreva. Ponuka hodiniek Waidzeit sa opäť rozrástla o nové, jedinečné produkty.

Hovorí Vám niečo kolekcia Barrique? Ide o hodinky, ktoré sú vyrobené z dreva, ktoré predtým plnilo funkciu vínnych sudov. Drevené dubové súdky slúžili na kvasenie a dozrievanie kvalitného francúzskeho víno a neskôr sa zo spracovaného dreva vyrobili hodinky, ktoré môžete hrdo nosiť na svojom zápästí.

Podobne vznikla aj kolekcia hodiniek Whisky. Rozdiel je iba v tom, že táto kolekcia drevených hodiniek je vyrobená z dubových sudov, v ktorých zrela kvalitná whisky. Ideálny darček pre muža, milovníka kvalitného alkoholu, čo už vína alebo whisky.

drevene panske hodinky cierne

Nové modely kolekcie Whisky

K modelom Whisky JackWhisky James najnovšie pribudli aj štýlové modely Whisky BlackWhisky Mesh. Nové modely sa odlišujú unikátny čiernymi ciferníkmi, ktoré pôsobia skutočne mužsky a elegantne.


Oba modely majú rovnaký ciferník orámovaný dubovým drevom v jeho prírodnej jemnej hnedej farbe. Svetlé drevo v kombinácii s čiernym podkladom ciferníka vytvára krásny kontrast. Ciferník zdobia detaily, akými sú ručičky či logo v kovovom prevedení v striebornej farbe.

Whisky Mesh hodinky

Model Whisky Mesh sa odlišuje kovovým remienkom, ktorého spracovanie je celkom nové ako doterajšie prevedenia kovových remienkom. Náramok je plochý a ľahký, príjemný a pohodlný na každodenné nosenie. Dokonale obopne pánske zápästie a nebude Vás omínať.

Kov v čiernej farbe navyše dodáva hodinkách pozoruhodný dizajnový vzhľad, ktorý zaručene upúta aj Vaše okolie. Zapínanie modelu je taktiež kovové a pevné, nemusíte sa báť, že by sa Vám počas dňa rozoplo. Dĺžka remienku je nastaviteľná a jednoducho si ju prispôsobíte Vášmu zápästiu.

drevene hodinky whisky

Whisky Black hodinky

Ďalší z dvojice nových modelov je celodrevený Whisky Black. Dubové drevo v celej svojej kráse tvorí aj remienok hodiniek. Prírodná farba dubového dreva je opäť v dokonalej súhre s čiernym podkladom na ciferníku. Detaily v náramku hodiniek sú vyrobené z tmavej chirurgickej ocele. Kovové prvky hodinkám dodávajú športový šmrnc, a tak ich jednoducho skombinuje so športovým ale aj elegantným outfitom.

Drevené náramkové hodinky sú ideálnym darčekom aj pre toho náročnejšieho muža. Dokonalý darček pre muža, ktorý vydrží večnosť a zaručene aj poteší.

Mohlo by Vás zaujímať: 
Drevené náramky
Hodinky z dreva sú novým trendom
Pánske hodinky pre milovníkov vína