DOPRAVA VRÁMCI SLOVENSKA A ČESKEJ REPUBLIKY ZDARMA

Doprava

Doručenie produktov

Doprava všetkých produktov z internetového obchodu www.waidzeit.sk je ZADARMO. 

1. Kuriérskou službou DPD 

Doprava produktov je zabezpečená prostredníctvom spolupráce kuriérskou službou DPD.  Doručenie produktov je možné na adresy v rámci Slovenskej republiky priamo na zadanú adresu. Počas pracovného týždňa odporúčame klientom zadať adresu na miesto, kde sa zdržujú počas dňa napr. adresu do práce. Kuriér Vás v deň doručenia asi 1- 2 hodiny pred doručením bude kontaktovať telefonicky ohľadom upresnenia doručenia a zároveň deň vopred budete informovaní o doručení balíka e-mailom alebo sms. Preto prosím skontrolujte svoje správnosť svojich údajov pri vyplňovaní objednávky. 

Dodacia lehota je zvyčajne 4 až 6 pracovných dní od objednania tovaru, tovar posielame klientom z dielne z Rakúska. Po odovzdaní balíka zo skladu kuriérskej službe zasielame e-mail s číslom objednávky. Objednávku môžete sledovať na stránkach DPD (uvedené nižšie), alebo kontaktovať kuriérsku službu telefonicky.
 

Zákaznícky servis DPD: 

18 373*, 0850 373 373
Po - Pi: 7:30 - 18:00
dpd@dpd.sk

Sledovanie objednávky:  

https://www.dpd.com/sk_prevas 

Doprava všetkých produktov z internetového obchodu www.waidzeit.sk je ZADARMO. 

2. Špeciálne objednávky - Gravírovanie- DPD

Na našom internetovom obchode ponúkame klientom jedinečnú možnosť nechať si na drevené hodinky vygravírovať nápis. Táto služba je ZADARMO. Gravírovanie predĺži dodanie objednávky na 10-12 pracovných dní. Do budúcna sa budeme snažiť tento čas skrátiť na minimum. 

Ak máte akékoľvek otázky na doručovanie produktov, neváhajte nás kontaktovať mailom na info@waidzeit.sk alebo telefonicky +421 907 593 172 v pracovnom čase po-pia 8-16 hod., so-ne 10-15 hod.