Gravírujeme na drevené hodinky | Doručujeme do 2 dní | Sme najrýchlejší na Slovensku | +421 919 286 382

Reklamácia a vrátenie tovaru

Odstúpenie od zmluvy

Výrobok zakúpený cez internetový obchod www.waidzeit.sk nezodpovedá vašim predstavám? Ako zákazník máte právo podľa zákona na ochranu spotrebiteľa č. 102/2014 ako spotrebiteľ odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Máte možnosť vrátiť tovar bez udania dôvodu počas zákonnej 14-dennej lehoty od dátumu jeho prevzatia.  O podmienkach vrátenia tovaru sa dočítate na Garancia vrátenia peňazí. Ak chcete využiť svoje právo na odstúpenie od zmluvy, môže na to použiť tento formulár

Výnimkou je tovar individuálne vytvorený na požiadavky zákazníka gravírovaním do dreva či kovu, takýto tovar nespadá do zákonnej lehody na vrátenie tovaru, považuje sa za ďalej nepredajný a preto nie je možné ho vrátiť. 

Reklamačný poriadok

Ako zákazník máte podľa zákonu č. 250 o ochrane spotrebiteľa právo na reklamáciu tovaru. Reklamačný poriadok ako aj zodpovednosti predávajúceho za vady tovaru nájdete v sekcii Obchodné podmienky. Právo na reklamáciu môžete uplatniť v lehote záručnej doby 24. mesiacov. 

Tovar môžete poslať priamo reklamačnému oddeleniu. V tomto prípade postupujte nasledovne:

 1. Vyplňte a vytlačte  tento formulár na reklamáciu.  Údaje potrebné na vyplnenie nájdete na faktúre. Vyplnením formulára urýchlite svoju reklamáciu, preto je jeho využitie výhodou. 
 2. Uveďte tovar do pôvodného stavu a obalu, ktorý je poskytnutý k našim produktom zdarma. 
 3. Tovar starostlivo zabaľte, aby ste predišli jeho poškodeniu počas prepravy. Ideálne ho zabaľte do bublinkovej fólie. Nezabudnite pribaliť podpísaný formulár o reklamácii tovaru, ktorý urýchli našu spoluprácu.
 4. Tovar pošlite na naše reklamačné oddelenie:

  Waidzeit s.r.o.
  Župné námestie 3
  811 03 Bratislava
 5. O spôsbe reklamácie Vás budeme informovať do 3 pracovných dní od doručenia rekamovaného tovaru na našu reklamačnú adresu.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom reklamácie tovaru, neváhajte nás kontaktovať mailom info@waidzeit.sk  alebo telefonicky +421 907 593 172 v pracovnom čase po-pia 8-16 hod., so-ne 10-15 hod.