DOPRAVA VRÁMCI SLOVENSKA A ČESKEJ REPUBLIKY ZDARMA

Reklamácia a vrátenie tovaru

Odstúpenie od zmluvy

Výrobok zakúpený cez internetový obchod waidzeit.sk nezodpovedá vašim predstavám? Ako zákazník máte právo podľa zákona na ochranu spotrebiteľa č. 102/2014 ako spotrebiteľ odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní. Máte možnosť vrátiť tovar bez udania dôvodu počas zákonnej 14-dennej lehoty od dátumu jeho prevzatia. Ak chcete využiť svoje právo na odstúpenie od zmluvy, môže na to použiť tento formulár

Reklamačný poriadok

Ako zákazník máte podľa zákonu č. 250 o ochrane spotrebiteľa právo na reklamáciu tovaru. Reklamačný poriadok ako aj zodpovednosti predávajúceho za vady tovaru nájdete v sekcii Obchodné podmienky. Právo na reklamáciu môžete uplatniť v lehote záručnej doby 24. mesiacov. 

Tovar môžete poslať priamo reklamačnému oddeleniu. V tomto prípade postupujte nasledovne:

 1. Vyplňte a vytlačte formulár na reklamáciu.  Údaje potrebné na vyplnenie nájdete na faktúre.
 2. Uveďte tovar do pôvodného stavu. V tomto prípade vám vrátime plnú cenu tovaru.
 3. Tovar starostlivo zabaľte, aby ste predišli jeho poškodeniu počas prepravy. Ideálne ho zabaľte do pôvodného obalu. Nezabudnite pribaliť podpísaný formulár o reklamácii tovaru. 
 4. Tovar pošlite na naše reklamačné oddelenie:

  Waidzeit s.r.o.
  Viglašská 21
  851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka
 5. O spôsbe reklamácie Vás budeme informovať do 3 pracovných dní od doručenia rekamovaného tovaru. 

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom reklamácie tovaru, neváhajte nás kontaktovať mailom info@waidzeit.sk  alebo telefonicky +421 907 593 172 v pracovnom čase po-pia 8-16 hod., so-ne 10-15 hod.