Pri objednávke do 18.12.2020 garantujeme doručenie do Vianoc |Drevené hodinky s gravírovaním odošleme do 2 dní

Pánske drevené hodinky, ako si mám vybrať?

Do mesta ako dokonalý doplnok, na stretnutie, oslavu alebo ako zberateľský kúsok? Naše pánske drevené hodinky Waidzeit vyhovejú aj tým najťažším požiadavkám a navyše ulahodia všetkým očiam naokolo. No najmä sú to tie pravé pre Vás.

Drevené hodinky Waidzeit

U nás vo Waidzeit dbáme pri výrobe drevených hodiniek na každý detail. Samozrejmosťou sú spoľahlivé japonské či švajčiarske strojčeky, vďaka ktorým už nebudete meškať, a dizajn inšpirovaný prírodou. A to doslova. Naše drevené hodinky sú vyrobené z prírodných materiálov s dôrazom na udržateľnosť. 

Neodmysliteľnou súčasťou hodiniek Waidzeit sú aj kvalitné kožené či lodénové remienky, nehrdzavejúca oceľ či minerálne sklo, perleť a polodrahokamy.

Gin alebo Whisky?

Nie, nepýtame sa Vás na obľúbený alkohol. I keď predstava dobrej škótskej whisky v pohári je lákavá. Reč je o našich pánskych drevených hodinkách z exkluzívnej kolekcie, ktorá nesie názov po týchto “hriešnych” nápojoch.

Drevené hodinky Gin sú dokonalým stelesnením tohto výrazného a korenistého nápoju, ktorý je v našich končinách veľmi obľúbeným. A ak ste aj vy priaznivcom tohto pitia, zaručujeme Vám lásku na prvý pohľad a to práve lásku k našim dreveným hodinkám Waidzeit Gin Ice.

pánske drevene hodinky


Hodinky predstavujú dokonalú kombináciu dubového dreva, nehrdzavejúcej čiernej ocele, jalovcového dreva a jemných ciferníkov zobrazujúcich dátum vo farbe ľadovca.


Whisky a sympatický elegán idú ruka v ruke s výnimočnými hodinkami. Drevené hodinky Whisky Bourboncenovo náročnejšie, no zaručujú Vám presnosť a vďaka zafírovému sklíčku ich poškriabete len veľmi ťažko. 


Drevo použité na výrobu hodiniek sme získali zo sudov, v ktorých dozrievala najlepšia škótska whisky. Jedinečné je aj okienko v ciferníku, ktoré odhaľuje samotné srdce hodiniek.

panske drevene hodinky


Pánske drevené hodinky z kolekcie Gin a Whisky ponúkame vo viacerých farebných prevedeniach. Zdôrazňujú čas na niečo jedinečné a vyzdvihujú naše remeslo a radosť z tvorby. Ak sa chcete odlíšiť ešte o čosi viac, gravírovanie na tieto kolekcie je to, čím vystúpite z radu!


Elegantné, športové a unikátne drevené hodinky

Také dokonalé sú pánske drevené hodinky Gipfelstürmer. Všetky požiadavky na hodinky sme zhrnuli do jedného dokonalého modelu. Remienok z pravej brúsenej kože a veľký ciferník Vám zaručí, že budete neprehliadnuteľný. 

drevene panske hodinky

Tieto pánske drevené chronografy dopĺňajú tri malé ciferníky a vytvárajú tak jedinečný vzhľad. Majú funkciu merania časových úsekov a zobrazenia dátumu.

V jednoduchosti je krása

Ak ste z tých, ktorí uprednostňujú jednoduchý ale moderný dizajn pánske drevené hodinky Maximilian sú pre Vás.  Pôsobia naozaj príťažlivo vďaka svojmu jednoduchému dizajnu. Majú pevný drevený remienok vyrobený z orechového dreva, pri ktorom sa nemusíte obávať poškodenia. 

drevene pánske hodinky

Krásnym a cenovo menej náročným doplnkom sú pánske drevené hodinky Alpin Matterhorn. Majú okrúhly ciferník a lodénový remienok vo viacerých farbách. Môžu tak ideálne dopĺňať Váš každodenný outfit. 

Nepáči sa Vám okrúhly ciferník? Drevené hodinky Impression alebo Inovation z kolekcie PIONIER majú nevšedný dizajn hranatých ciferníkov a celodrevený remienok. Tieto hodinky sú klasické, no o to jedinečnejšie.

Vreckové drevené hodinky

Máte dušu klasika? Nemusíte sa kvôli tomu vracať do minulosti. Naše unikátne drevené vreckové hodinky Waidzeit ulahodia oku nejedného zberateľa. Sú z dreva, nehrdzavejúcej ocele a zmestia sa do každého vrecka. Navyše sú poháňané švajčiarskym strojčekom a majú prvotriedny dizajn. Nebojte sa odlíšiť ! 

drevené vreckové hodinky

 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:

Ako na darčeky pre mužov?

Drevené hodinky pánske

Ako sa starať o drevené hodinky